zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı

03.05.2021
97
Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı

Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı gelişmiş özellikleri, yüksek hızları ve stabil çalışma performansı ile birlikte işletmelerin beklentilerine en doğru sonuçlar vermeye yardımcı olur. Özel olarak tasarlanan cihaz ürünlerin kontrolü, stok takibi, ürün bilgisi ve etiket işlemleri için kullanılabilir. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sayesinde barkod yazıcı modelleri arasında da öne çıkar.

Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı Özellikleri

  • 4 ips / saniye Yazdırma Hızı (102 mm/saniye)
  • 110 metre Ribon Desteği
  • Yer Tutmayan Kompakt Tasarım
  • Yüksek Kalite Çift-Duvarlı Kasa Tasarımı
  • Standart Arayüz USB 2.0, Seri, Paralel ve Ethernet
  • 203 DPI Çözünürlük
  • 200 Mhz Hızlı İşlemci

Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Barkod yazıcı kullanım alanları olarak barkod ihtiyacı duyulan tüm alanlara yönelik hizmetler sunar. Üretim yapan sınai işletmelerden eczanelere kadar kullanım özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda lojistik sektöründe de kullanım için uygundur. Yüksek kalitede baskısı ve hızlı çalışması sayesinde barkod bilgilerinin en kısa ve doğru şekilde alınmasına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya etiketleme işlemleri için de tercih edilecek olacak ürün, bu özellikleri ile birlikte stabil çözümler sunarak pek çok işletmenin gereksinimlerinin karşılanmasına yardım eder.

Tsc 244 Ce Barkod Yazıcı Avantajları

Barkod yazıcı avantajları ile birlikte işletmelerin beklentilerini en doğru şekilde karşılar. Yüksek hızlardaki yazdırma hızı sayesinde işlemlerin en kısa sürede tamamlanmasına olanak verir. Yer kaplamayan kompakt tasarım sayesinde her türlü alanda kullanım için idealdir. Yüksek kalitedeki yazdırma işlemleri barkodların ve barkod için girilen tüm bilgilerin okunaklı hale gelmesine yardımcı olur. İşlem sırasına göre çalışma prensibi sayesinde herhangi bir güç kesintisi esnasında işlem sırasını hatırlar ve daha sonra sıraya göre işlemleri sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: