zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı

30.04.2021
86
Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı

Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı üreticiler için barkod ihtiyaçlarının kolay ve pratik şekilde giderilmesini sağlar. Hem üreticiler hem de satış yapan yerler için çok gerekli olan cihaz, günümüz teknolojisini en iyi şekilde yansıtmak için tasarlanmıştır. Barkod yazıcı modelleri arasında öne çıkan ürün sayesinde barkod işlemleri hızlı, güvenli ve yüksek kalitede meydana gelmektedir.

Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı Özellikleri

askı MetoduTermal Transfer
Baskı hızı102 mm/sn
Baskı genişliği108 mm(maks)
Baskı uzunluğu 
Çözünürlük203 dpi
Ribon Kapasite 
Ribon Genişliği228.9 mm(maks) – 76.2 mm(min)
Hafıza RAM8 MB(ops: 32MB)
Flash ROM4 MB(ops: 8MB)
ArayüzUSB, Ethernet, RS-232
Arayüz OpsiyonelBluetooth, Wi-Fi
SensörSabit
W202 mm
D202 mm
H173 mm
Ağırlık2,3 kg

Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Barkod yazıcı kullanım alanları oldukça geniş alanlara sahiptir. Üreticilerin imal ettikleri ürünlerin satış, transfer ya da depolama işlemleri için kullanılabilir. Bunun yanında farklı mal ve hizmet üreten pek çok işyerine yönelik uygundur. Her türlü üründe barkod kullanımı gerekeceği için sektör ayrımı olmadan gerekli olacak barkodların alınmasını sağlar. Barkod sayesinde ürün fiyatı, bilgisi ve üretim tarihi gibi bilgilere ulaşım sağlanacaktır. Bunun yanında etiket yazdırma amacıyla da kullanılma uygundur. Özellikle personelin yaka kartı ya da dosya etiketleri için tercih edilecek üründür. Arşiv odalarında da dosyaların tasnif edilmesi için kullanım açısından uygunluk taşır.

Tsc Tdp 244 Barkod Yazıcı Avantajları

Barkod yazıcı avantajları arasında yüksek hızlarda yazdırma yapması öne çıkıyor. Bu sayede iş yükü ağır olan ve zamana karşı mücadele sürdürmekte olan işyerlerinin beklentilerini doğru şekilde karşılar. Aynı zamanda yüksek kalitede barkodların yapılmasını da sağlar ve silik ya da solmuş barkod çıkarmaz. Bu özel barkod yazıcı fiyatları sayesinde de kullanıcılara hitap etmeyi başarır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: