zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

TSC TTP-247 BARKOD YAZICI

03.05.2021
112
TSC TTP-247 BARKOD YAZICI

TSC TTP-247 BARKOD YAZICI barkod ve etiket ihtiyacı bulunan işletmelerin ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanmıştır. Yüksek hızlarda yazması, kompakt ve dayanıklı tasarımı, tak çalıştır gibi özellikleri sayesinde etiket ve barkod ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılar. Barkod yazıcı modelleri arasında öne çıkmayı başaran model, bu sayede ihtiyaca yönelik doğru çözümler sunmuş olur.

TSC TTP-247 BARKOD YAZICI Özellikleri

• Saniyede 177,8 mm'ye (7 ") kadar baskı hızı
• 4 MB Flash bellek ve 8 MB SDRAM bellek
• 4 GB'a kadar SD Flash bellek genişletme
• Kullanıcı dostu kapaklı tasarım
• Etiket boşluk sensörü ve tam aralıklı ayarlanabilir siyah işaret sensörü
• Paralel, seri ve USB 2.0 arayüzleri
• Dahili Ethernet ile entegre ana kart (fabrika seçeneği)
• 214 mm OD'ye (8,4 "OD) kadar etiket kapasitesi
• 300 m'ye (984 ') kadar şerit kapasitesi
• Tak ve çalıştır kolaylığı
• İsteğe bağlı soyma modülü, kesici modül, bağımsız klavye ve tarayıcı

TSC TTP-247 BARKOD YAZICI Nerelerde Kullanılır?

Barkod yazıcı kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Barkod ve etiket kullanımı gerekli olan üretim yerleri, depolama alanları, ürün takip yerleri, lojistik sektörü, eczaneler gibi çok çeşitli alanlarda kullanım için doğru ve stabil sonuçlar sunmuş olur. Yüksek çözünürlük sunan baskısı sayesinde farklı tasarıma sahip barkodların da alınmasını sağlayarak etiket çıktısını almak için de işlev görür. Hızlı çalışması ile iş yoğunluğu fazla olan alanların beklentilerine de doğru yanıtlar verir.

TSC TTP-247 BARKOD YAZICI Avantajları

Barkod yazıcı avantajları ile birlikte doğru ve pratik çözümler sunar. Hızlı çalışması sayesinde tek seferde çok fazla barkod alınması gerekmesi halinde buna yönelik en hızlı karşılığı verir. Ergonomik tasarımı sayesinde kağıt değişimi çok kolay şekilde yapılır. İşlem sırasında kağıtta sorun olması halinde işlemi iptal etmez, kağıdın tekrar kullanılmaya başlanıldığı anda işlemi yerine getirir. Farklı donanımlar ile entegre halde çalışması sayesinde de pratik kullanım sunar. Geniş etiket kapasitesiyle birlikte tek seferde ihtiyacı doğru karşılayacak sayıda kesintisiz baskıya izin verir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: