zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Unitech EA320 Android El Terminali

03.05.2021
90
Unitech EA320 Android El Terminali

UNİTECH EA320 ANDROİD El Terminali, geniş bir kullanım alanına sahiptir. El terminalleri, teknolojinin gelişmesi ile bir çok iş yerinde yaygın kullanım imkanı bulmuştur. El terminalleri, işletmenin çeşidine ve kullanıcısının tercihlerine göre çeşitlendirilmiştir. Özellikle stoklu ve anında kayıt gerektiren işlerde büyük kolaylık sağlayarak hata riskini en aza indirir. Bu sebeple güvenle tercih edilebilir elektronik cihazlar arasında yer alır.

Unitech EA320 Android El Terminali Özellikleri

  • Android 9 El Terminali.
  • 1.8 GHz Dört Çekirdekli İşlemci.
  • 4” HD IPS Dokunmatik Ekran.
  • 1D-2D Barkod Okuyuculu.
  • 13 MP Kamera.
  • Batarya (3.7V, 4500mAh)
  • İnce ve hafif el terminali.
  • Sıcaklık için dayanıklılık

Unitech EA320 Android El Terminali Nerelerde Kullanılır?

El terminali kullanım alanı oldukça geniş olan bir elektronik cihazdır. Teknolojinin gösterdiği gelişim ile el terminalleri Android işletim sistemi destekli olarak çalışmaktadır. Bu sebeple kullanıcıların aşina olduğu bir sistemdir. Aynı zamanda el terminallerinin dış görünümü son yıllarda akıllı telefonlar ile benzerlik göstermektedir. Bu sebeple taşınması da kolaydır. El terminalleri, büyük, orta ve küçük ölçekli tüm işletmelerde kullanılabileceği gibi, daha çok standart bir ofis ortamında çalışmayan personeller tarafından tercih edilmektedir. El terminaller, ürün giriş ce çıkışını yoğun olduğu depo gibi işletmelerde, anlık stok takibinin yapılabilmesi açısından oldukça önemlidir. El terminalleri, elektrik dağıtım şirketler, satış ve pazarlama elemanları, kargo dağıtım şirketi personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Unitech EA320 Android El Terminali Avantajları

Kolay kullanılabilir ve kolay taşınabilir olması sebebi ile el terminali kullanım avantajları oldukça fazladır. Aynı zamanda el terminali modelleri, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak çeşitlendirilmiştir. Verilen komutlara hızlı cevaplar vermesi ve uzun süreli kullanıma uygun olması sebebi ile işletmeler tarafından güvenle tercih edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: