zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Unitech EA510 Android El Terminali

03.05.2021
95
Unitech EA510 Android El Terminali

Unitech ea510 Android el terminali, birçok işletmede ve iş alanında kullanıma uygun elektronik bir cihazdır. El terminalleri, aynı zamanda cep bilgisayarları olarak tabir edilebilir. Anlık olarak veri girişi ve veri akışının sağlanması gereken iş alanlarında kullanılır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile el terminali kullanım alanları da genişlemiştir. El terminalleri, Android sistemle desteklenen modellere sahiptir. Aynı zamanda dış görünüş olarak da akıllı cep telefonları ile benzerlik göstermektedir. Bu sebeple kolay taşınabilir ve kolay kullanılabilir özelliklere sahiptir.

Unitech EA510 Android El Terminali Özellikleri

  • 1D, 2D barkod tarayıcı
  • Kablosuz: WLAN (2 x 2 MU-MIMO), Bluetooth 5.0, GPS, isteğe bağlı UHF RFID.
  • Sağlam: IP67, 1,5 m düşme direnci, çalışma sıcaklığı: -20 ° C – 60 ° C.
  • Mükemmel: şarj başına 10 saate kadar pil, 3 saatten kısa sürede hızlı şarjı destekler.
  • Hızlı: 64 bit sekiz çekirdekli CPU.

Unitech EA510 Android El Terminali Nerelerde Kullanılır?

El terminali kullanımı oldukça geniş bir alana sahiptir. Anlık bilgi ve veri akışı gerektiren iş alanlarındaki çalışanlar için oldukça kullanışlıdır. Android el terminali modelleri, kullanım alanına ve kullanıcı tercihlerine göre çeşitlendirilmiştir. Android el terminalleri, genellikle ürün giriş ve çıkışlarının yapıldığı depo tarzı işletmelerde, elektrik dağıtım şirketlerinde, kargı şirketleri için çalışan kuryelerde kullanılır. Bu alanlarda stok takibi yapılabilmesi ve bazı hesaplamalar için anlık veri takibi önemlidir. Aksi taktirde bazı stok ve hesaplama hatalarına sebebiyet verebilir.

Unitech EA510 Android El Terminali Avantajları

El terminali kullanım avantajları çeşitli iş kolları için oldukça fazladır. Çeşitli iş kolları ve çalışanlar tarafından, uzun süreli kullanıma olanak sağlaması, işlem hızı, dayanıklı yapısı, kolay kullanabilir ve kolay taşınabilir olması sebebi ile işletmeler tarafından güvenle tercih edilebilir niteliktedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: