zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Unitech EA600 Android El Terminal

03.05.2021
92
Unitech EA600 Android El Terminal

Unitech EA600, çeşitli alanlarda kullanılan el cihazları arasında yer alır. El terminaller, nir nevi el bilgisayarları arasında sayılabilir. Bilgisayarların, hacimli ve her zaman her yere kolay taşınamaz olması gerekçesi ile her iş kolunda kullanılması mümkün değildir. Özellikle sabit bir ofis ortamında çalışmayan iş kollarının çalışanları için Android el terminali, oldukça kullanışlıdır.

Unitech EA600 Android El Terminal Özellikleri

  • Ekran: 5″ Gorilla Glass.
  • Bağlantı Arayüzleri : USB, WLAN, Bluetooth, WWAN, GPS.
  • İşletim Sistemi : Android 5.1.
  • İşlemci: 1.2GHz, Qualcomm 8916 Quad-Core.
  • Bellek: 2GB DDR RAM, 8GB ROM.
  • Genişletme: Micro SD/TF x 1(max. 32 GB), Micro SIM x 1, SAM x 1.
  • Veri Toplama: 1D, 2D, RFID.
  • Kamera: ÖN: 2 Mpx, ARKA: 8 Mpx

Unitech EA600 Android El Terminal Nerelerde Kullanılır?

El terminali kullanım alanı oldukça geniş olan elektronik cihazlardandır. Teknolojinin gelişmesi ile el terminallerinin ş kollarında kullanımı da artmış göstermiştir. Android sistem ile desteklenen Android el terminalleri, şekil itibari ile de cep telefonları ile benzerlik göstermektedir. Bu sebeple de tercih edilirliği artmaktadır. El terminalleri genel olarak, anlık veri girişi ve veri akışı sağlanması gereken iş kolları tarafından tercih edilir. Stoklu çalışan iş yerlerinde el terminali kullanımı oldukça önemlidir. Elektrik dağıtım şirketleri, ürün giriş ve çıkışı yapılan depolar, iş yerleri, kargo dağıtım şirketleri, satış ve pazarlamacılar tarafından sıklıkla tercih edilen el terminali modelleri oldukça kullanışlıdır.

Unitech EA600 Android El Terminal Avantajları

El terminali kullanım avantajları, kullanıcılar için oldukça caziptir. Kolay taşınabilir yapısı sebebi ile birçok iş kolunda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle sabit bir ofis ortamında çalışmayanlar için yapılan işi oldukça kolaylaştırır niteliktedir. Bazı iş kollarında anlık ve hatasız ver girişi olukça önemlidir. Bu sebeple el terminalleri güvenle tercih edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: