zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu performanslı ve hızlı çalışması ile birlikte barkod okunması gereken yerlerde beklentilerin doğru şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Barkod okunması gereken işletmelere yönelik barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkan cihaz sayesinde işlemler yüksek hızlarda ve doğru çözümler ile sağlanıyor.

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu Özellikleri

Unitech MS339-1CG Usb 2D Standlı Barkod Okuyucu

Uygun fiyatlı MS339, barkod tarama ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Tüm yaygın 1D ve 2D barkodları destekleyen bu tarayıcı, hizmet seviyelerini geliştirmek için çeşitli ekran türlerinden dijital mobil barkodları (QR kodları dahil) tarayabilir. MS339 2D görüntüleyici, sarmal 2,4 m USB kablosu, eller serbest standı

Unıtech MS339-1CG 2d Barkod Okuyucu+Stand+Oto OkumOkuma Uzaklığı :0-340mm
Arabirim :USB
Işık Kaynağı :525nm
Kablo Uzunluğu :2.4 m
Okuma Sinyali :Bib
Okuma Sinyali :LED
Çalışma Sıcaklığı :-10C 50C
Ağırlık :132 gr
Sensör :Imager

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

Barkod okuyucu kullanım alanları geniş olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek okuma hassasiyeti ve hızı ile birlikte çok çeşitli alanlarda kullanıma uygundur. Satış noktaları, fiyat kontrolü, kasadan yapılacak satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, alım ve gönderim, depo gibi alanlarda stok kontrol gibi işlemlerin stabil ve yüksek hızlarda yapılmasını sağlar. Kolay kullanımı ve hassas algısı ile birlikte işletmelere doğru yanıtlar vererek pratik çözümlerini sürdürür.

Unitech MS339-1CG 2D Barkod Okuyucu Avantajları

Barkod okuyucu avantajları sayesinde işletmeler işlemlerinde yüksek verimlilikte okuma işlemlerini yapabilirler. Perakende, konaklama ağırlama, taşımacılık ve imalat gibi sektörlerde barkod bilgilerinin okunmasını sağlayarak beklentileri doğru karşılar. Yüksek okuma hızı sayesinde özellikle iş yükünün ağır olduğu durumlarda hatasız ve barkod kaçırmadan işlemlerini sürdürür. Deforme olmuş ya da silinmiş barkodların okunmasına da kolaylık tanır. Kasa sistemleri ile entegre halinde satış işlemlerinin yapılmasına da olanak verir. Ergonomik tasarımı ile kolay kullanım sunan cihaz uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Bu özel barkod okuyucu fiyatları sayesinde de kullanıcıların memnun olmasına imkân tanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: