zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu

27.04.2021
59
UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu

UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu barkod okunması gereken alanlara yüksek verimlilik ve hız sunarak beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlanıyor. Gelişmiş özellikleri ile tasarlanmış olan ürün stabil çalışma sistemi, ergonomik detayları ve dayanıklı yapısı ile el tipi barkod okuyucu modelleri arasında öne çıkıyor.

UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu Özellikleri

Bağlantı / Arabirim: Usb
Tarama Hızı: 300/sn
2D (KAREKOD): Hayır
Kablosuz Haberleşme: Yok
Dayanıklılık Seviyesi: IP42
Garanti Süresi: 24 Ay Garanti

UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu Nerelerde Kullanılır?

El tipi barkod okuyucu kullanım alanları olarak pek çok işletmede kullanıma uygun detaylar ile öne çıkıyor. Ürün satışı, kontrolü, stok takibi, fiyat bilgisi öğrenme, ürün giriş çıkış kontrolü yapma gibi gerekli olan perakende mağazalarında güvenli bir şekilde kullanıma uygundur. Yan programlar sayesinde ürünlerin satışına yönelik de kullanıldığı gibi daha küçük ve orta ölçekteki marketler için de stabil çözümler sunar. Ergonomik yapısı sayesinde kullanım alanlarında çeşitlilik barındırır.

UNITECH MS836 1D Kablolu El Tipi Barkod Okuyucu Avantajları

Bu özel barkod okuyucu avantajları ile kullanıcıların beklentilerine en uygun sonuçları sunmayı hedefliyor. Gelişmiş okuma özelliği sayesinde yıpranmış durumda olan barkodları bile rahatlıkla okumaktadır. Hızlı okuma ve veriye dönüştürme yapısı sayesinde zaman açısından kısıtlı süreler bulunduğu anlarda da beklentileri doğru şekilde karşılar. Dayanıklı ve ergonomik tasarımı ise uzun ömürlü kullanım sunar. Kablolu USB bağlantısı ile hız kaybı yaşanmasının önüne geçer, ekstra enerjiye ihtiyaç duymaz ve her zaman doğru sonuçları vermeye devam eder.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: