zar klasor sepet liste bina canta gazete kampanya takvim bilgi mouse ampul duyuru konum gulenyuz elmas destek1 pdf iletisim video kurumsal anlasma foto urun bilim nakliye soru destek2 deney para sozlesme tamir arti dunya yorum kullanici ev monitor whatsapp ok telefon ayar istatistik saat menu ceptelefonu kalp cuzdan alinti sunum yildiz
Hekimbaşı, Küçüksu Cd. No:405, 34766 Ümraniye/İstanbul
tr

Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı

30.04.2021
101
Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı

Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı işlerin daha kolay şekilde yapılmasını sağlayan, günümüz teknolojik gelişmelerine uygun şekilde üretilmiş özel bir cihazdır. Barkod yazıcı modelleri arasında gelişmiş teknolojisi ile öne çıkan cihaz barkod işlemlerinin en kısa sürede yapılmasına olanak tanır. Üreticilerin yurt içi ve ihracat süreçlerini kolay hale getirmek için tasarlanmış olan üründe barkod baskılar pratik şekilde yapılmaktadır.


Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı Özellikleri

Baskı TürüDirekt Termal
Çözünürlük203 DPI
Maksimum Yazma Hızı127 mm (5″) / s
Maksimum Yazma Genişliği108 mm (4,25″) 
Maksimum Yazma Uzunluğu1776 mm (70″)
Hafıza 8 MB Flash, 8 MB SDRAM standart bellek
EmülasyonTSPL (EPL, ZPL, DPL)
ArayüzStandart USB 
Çalışma Sıcaklığı -10°C ~ 50°C
Saklama Sıcaklığı -40°C ~ 60°C
İşletim Sistemi DesteğiWin XP/Win Vista/Win 7/Win 8/Win 8.1/Win 10/Linux
Ağırlık2.15 Kg
Boyut240 x 212 x 172 mm 


Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı Kullanılır?

Termal barkod yazıcı kullanım alanları üretim yapılan tüm alanlara yöneliktir. Üreticilerin yurtiçindeki satışları ve ihracat süreçlerine yönelik doğru çözümler sağlar. Farklı mal ve hizmet üretmekte olan pek çok işyeri, yaygın şekilde barkod kullanımı gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda demirbaşların sınıflandırılması, satışa sunulacak olan malların tasnif edilmesinde ve lojistik firmalarının işlemlerinde barkod gereklidir. Farklı ihtiyaçlara uygun olan bu özel yazıcı modeli sayesinde barkod kullanımı çok daha kolay hale gelmektedir. Barkod yazıcı aynı zamanda etiket yazdırma amacıyla da kullanılmaktadır. Yaka kartı ya da dosya etiketleri gibi farklı barkodlar oluşturarak işyerlerinde çeşitli düzenlerin sağlanmasını sağlar. Ayrıca arşiv odası olan yerlerde de dosyaların arşivlenmesine uygun olacak barkodun oluşmasına neden olur.

Bu bakımdan çok çeşitli alanların barkod ihtiyacının giderilmesi için yüksek hızlarda ve istenen barkod tarzında çözümler sağlar.


Xprinter XP-470B Termal Barkod Yazıcı Avantajları

Termal barkod yazıcı avantajları daha hızlı ve sistemden aktarılan şablonların tam olarak çıkmasını sağlamaktan oluşur. Tüm ürünler için bir kimlik oluşturmak için tercih edilecek olan cihaz, bu sayede ürün fiyatlarını, ölçülerini, rengini, türünü içerecek bilgilerin kolay şekilde barkod içerisinde olmasını sağlar. Zahmetsiz kullanımı ile kullanıcıların çok kısa süreler içerisinde tek seferde birden fazla barkod olmasını sağlamak için de yüksek hız özelliklerine sahip bulunmaktadır. Bu durumda da üreticilerin üretim süreçlerinden nihai olarak tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen sürede büyük kolaylıklar sunar.

Barkod kullanımı satışa çıkarılacak tüm ürünler için gerekli olabilmektedir. Meyve ve et gibi çabuk bozulacak ürünlerden daha büyük ya da kompakt ürünlere kadar her türlü ürünün satışında gerekli olan barkodlar, hem fiyat bilgilerinin hem de ürün türünün ve çeşidinin öğrenilmesi için gerekli olmaktadırlar. Bu yüzden barkod işlemleri üreticiler için kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Üreticilerin barkod işlemlerinin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için tasarlanmış olan bu özel yazıcı yüksek hızlar sunan yapısı, ergonomik tasarımı ve kolay kullanımı gibi özellikleri ile öne çıkar. Yüksek kalitede barkod almayı sağlayan ürünün baskı kalitesi yüksektir ve barkodlarda silinme, okunmama ya da sararma gibi durumlar oluşmaz. Barkod yazıcı fiyatları sayesinde de kullanıcıların beklentilerini doğru şekilde karşılar. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım için uygun olan ürün sayesinde işletmeler ve üreticiler ihtiyaç duydukları barkodlara yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde ulaşacaklardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: