SERİPOS ELEKTRONİK VE BİLGİSAYAR SİS. LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

Mağaza ve market otomasyonunda,ofis paket programlarında anahtar teslim çözümlerinden edindiği tecrübeler doğrultusunda, güvenilir bir sisteme ihtiyaç duyan tüm sektörlerde, satış ve satış sonrası desteği en iyi şekilde vermektedir. Ürün gamında çalıştığı üreticilere ve hizmet verdiği tüm firmalara , tedarik eden ve müşteri gözüyle bakmaktan ziyade, iş ortağı olarak benimseyen firmamız, büyük ve küçük müşteri mantığından uzak kalarak her geçen gün pazar payını genişleterek emin adımlarla yol almaktadır.

MİSYONUMUZ

Ne sattım fikrinden uzak kalarak, iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri belirleyip, düşük maliyet ve kaliteli hizmet olarak kendilerine sunmaktadır. Mali onaylı pos yazar kasalar, sistem terazileri, el terminalleri, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, bilgisayar ve network ürünleri ile bu ürünlere ait yazılımları iş ortaklıklarına ulaştırmaktadır.

HEDEFİMİZ

Kendi bünyesinde geliştirilen el terminali yazılımı, şubeler arası online satışları takip edebilen yazılım ve mağaza yönetim çözümleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hedefi, teknolojiyi, güveni, kaliteli hizmeti ve düşük maliyet felsefesini sunabilmek adına çalışan, araştıran, iş ortaklarına sunan bir firma olmaktır.